Haenel 311
Kuma

Witam wszystkich.


Nie mogłem się oprzeć pokusie pochwalenia się nowym prezentem. Otóż wczoraj będąc u dziadków mojej małżowinki od słowa do słowa potoczyła się rozmowa na temat wiatrówek, strzelania, nowych technologii w sporcie strzeleckim i takie tam różne. Po chwili dziadzio wstał i chwiejnym krokiem podszedł do szafy i poprosił abym podał drabinę bo ma coś dla mnie. Wszedłem na ostatni szczebelek otwieram pawlaczyk, sięgam do samego tyłu szafki i wyciągam własnie coś takiego:


Stan: igiełka. Wszystko w oryginalnych opakowaniach sygnowane znaczkami SUHL. Pokrowiec brezentowy ze skórzanymi paskami w stanie idealnym. W Kartonowym pudełeczku zestaw elementów celewniczych: szczerbinka, przeziernik i komplet insertów do muszki.

Wszystko wygląda tak jakby wczoraj było wyprodukowane, zakonserwowane olejem w zapachu podobnym do PKB, gwint idealny, uszczelka zdaje się tez być w dobrym stanie, ale to się wyjaśni po rozebraniu karabinka.
Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno popatrzcie sami:

No nie powiem- prezent na imieniny jak marzenie.
do góry

[ zobacz księgę | dopisz do księgi ] Ostatnie uaktualnienie: 10.02.2019 printer2.gif, 1 kB
Drukuj tę stronę
aktualnie stronę przegląda 1 osób.

Wszystkie materiały opublikowane na tej witrynie są objęte prawem autorskim i zostały zamieszczone za zgodą ich autorów. Kopiowanie i publikowanie materiałów bez zgody ich autorów jest wzbronione.
Strona optymalizowana dla przeglądarki Firefox najlepiej wygląda w rozdzielczości 1280x1024